Monthly Archives: grudzień 2020

28gru/20

18 styczeń 2021r. – spotkanie organizacyjne nowego kursu

W związku z kolejną narodową kwarantanną musimy przesunąć termin spotkania organizacyjnego nowego kursu na dzień 18 stycznia 2021r. Do tego czasu prosimy o osobisty kontakt w biurze naszym w celu uzupełnienia dokumentów , załatwienia procedur uczestnictwa w kursie oraz uzyskania kompletnych informacji. Mamy nadzieję, że w dniu 18 stycznia 2021r. bez przeszkód ruszymy z kursem stacjonarnym, natomiast osoby chętne na indywidualne szkolenie teoretyczne -zapisy na bieżąco.

03gru/20

Nowy kurs stacjonarny – 07.01.2021r.

Zapraszamy na kurs stacjonarny. 07.01.2021r. o godz.16.30 zaczynamy spotkaniem organizacyjnym w Zespole Szkół – Gryfice ul. 11go Listopada 10, sala nr 5. Bardzo prosimy o wcześniejsze zapisy w naszym biurze , które jest czynne od pn do pt w godz. 9.30 – 15.30. Szkolenie Szczecin – instruktorzy Roman Torenc i Janusz Krupa, szkolenie Koszalin – Edward Kozłowski. Prowadzimy też zapisy non stop na kursy indywidualne z pełnym zapleczem materiałów szkoleniowych.

03gru/20

Nowy instruktor – Roman Torenc

Szalenie miło poinformować nam przyszłych kursantów o tym, że od 1 stycznia 2021r. do załogi Autostart dołączy znakomity instruktor Pan Roman Torenc. Pan Roman szkolił będzie osoby, które wybiorą Szczecin na miejsce docelowe zdania egzaminu. Zapraszamy na kursy również osoby z gminy Trzebiatów – będzie możliwość dojazdu i powrotu z instruktorem.