Termin rozpoczęcia nowego kursu – 06 września 2018r.

Szanowni Państwo! Zapraszamy w dniu 6 września 2018r. o godz. 16.30 na spotkanie organizacyjne nowego kursu poszczególnych kategorii. Spotkanie na sali wykładowej nr 5 przy ul. 11-go Listopada 10 w Gryficach. / Zespół Szkół /.                   Z uwagi na duże zainteresowanie i ograniczoną liczbę miejsc zapraszamy na wcześniejsze zapisy do naszego biura ul. Ks. Ruta 3 w Gryficach , czynne od pn do pt. w  godz. 8-16. Tam uzupełnicie Państwo potrzebną dokumentację, uzyskacie informacje odnośnie szkolenia. Informujemy również o możliwości wykonania badań lekarskich na spotkaniu organizacyjnym / proszę przygotować się na badanie krwi pod kątem cukru/. Zapewniamy materiały szkoleniowe, najnowsze pojazdy szkoleniowe oraz bazę dydaktyczną z najnowszym oprogramowaniem testów egzaminacyjnych.