Nowy kurs stacjonarny – 04.09.2020r.

Stacjonarny kurs prawa jazdy zaczynamy spotkaniem organizacyjnym w dniu 04 września 2020 r. o godz. 16.30 w sali wykładowej nr 5 w Zespole Szkół przy ul.11 go Listopada 10. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc zapraszamy na wcześniejsze zapisy i uzupełnianie dokumentacji w naszym biurze przy ul. Ks. Ruta 3. Posiadamy najnowsze pojazdy szkoleniowe Toyota Yaris do szkolenia w Szczecinie oraz Citroen C3, na którym szkolimy w m. Koszalin.

Na życzenie przyszłego kursanta jest możliwość wykonania odpłatnie badań lekarskich na spotkaniu organizacyjnym.

Jednocześnie informujemy, że w okresie wakacyjnym prowadzimy nabór ciągły na indywidualne kursy wszystkich kategorii. Zapraszamy po informacje do naszego biura lub pod nr tel. 601 575 166.