Nowy kurs.

Szanowni Państwo. W związku z obostrzeniami pandemii Covid oraz dbałością o zdrowie kursantów i wykładowcy do końca 2020 roku nie otwieramy kursu stacjonarnego. Proponujemy w zamian indywidualne, domowe kursy teoretyczne w domu. Posiadamy specjalną aplikację , w której znajdziecie najnowszy podręcznik, wykłady online, najnowszą bazę pytań i ćwiczeń, egzamin wewnętrzny oraz możliwość zadawania pytań związanych z ruchem drogowym. Posiadamy również w ofercie osobno książki i dostęp do nowej bazy pytań na poszczególne kategorie praw jazdy. Zapraszamy do naszego biura gdzie wyjaśnimy dokładnie sposób nauki i zdania egzaminu teoretycznego. Informujemy , że szkolenie praktyczne prowadzimy na bieżąco z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Serdecznie zapraszamy . Z nami prawo jazdy zrobicie w tych trudnych czasach szybko i skutecznie.