Baza wykładowa

Zajęcia w naszej szkole odbywają się w sposób bardzo czytelny i ciekawy, dzięki zastosowaniu rzutnika cyfrowego i komputera z najnowszym oprogramowaniem. Ćwiczenia testów odbywają się na oryginalnych programach egzaminacyjnych w sali komputerowej oraz w biurze przy ulicy Ks. Stanisława Ruta 3.

Wszyscy kursanci nieodpłatnie otrzymują niezbędne pomoce naukowe w postaci najnowszych publikacji z przepisami i zagadnieniami dla danej kategorii prawa jazdy, takie jak książki i nośniki cyfrowe (płyty CD). Dzięki temu również w domu można wykonywać ćwiczenia w celu poszerzania wiedzy dotyczącej przepisów obowiązujących w ruchu drogowym.

Ćwiczenia praktyczne prowadzone są na pojazdach zgodnych z wymaganiami przepisów dla danej kategorii prawa jazdy. Są one również zgodne z tymi, które obecnie używane są w ośrodkach egzaminacyjnych w Szczecinie i Koszalinie.

Jeżeli Jesteście Państwo zainteresowani uzyskaniem uprawnień na kat. T oferujemy kurs, po którym nie trzeba zdawać egzaminu z teorii.

Kategoria A:

  • Yamaha YBR250 – 250 cm3

  • Kawasaki ER6N – 650 cm3

Kategoria B:

  • Toyota Yaris – WORD Szczecin

  • Citroen C 3 – ZORD Koszalin

Peugeot 208 Peugeot 208

Kategoria B+E: T

  • Renault Trafic

  • przyczepka Boro

Są to pojazdy nowoczesne, wyposażone w poduszki powietrzne, ABS, ESP, klimatyzację, wspomagania kierownicy i inne udogodnienia, co sprawia, że płeć piękna z przyjemnością uczy się prowadzenia pojazdów.  Szkolenie praktyczne odbywa się na trzech pełnowymiarowych placach manewrowych, na których jednocześnie może ćwiczyć kilku kursantów.