Yearly Archives: 2020

28gru/20

18 styczeń 2021r. – spotkanie organizacyjne nowego kursu

W związku z kolejną narodową kwarantanną musimy przesunąć termin spotkania organizacyjnego nowego kursu na dzień 18 stycznia 2021r. Do tego czasu prosimy o osobisty kontakt w biurze naszym w celu uzupełnienia dokumentów , załatwienia procedur uczestnictwa w kursie oraz uzyskania kompletnych informacji. Mamy nadzieję, że w dniu 18 stycznia 2021r. bez przeszkód ruszymy z kursem stacjonarnym, natomiast osoby chętne na indywidualne szkolenie teoretyczne -zapisy na bieżąco.

03gru/20

Nowy kurs stacjonarny – 07.01.2021r.

Zapraszamy na kurs stacjonarny. 07.01.2021r. o godz.16.30 zaczynamy spotkaniem organizacyjnym w Zespole Szkół – Gryfice ul. 11go Listopada 10, sala nr 5. Bardzo prosimy o wcześniejsze zapisy w naszym biurze , które jest czynne od pn do pt w godz. 9.30 – 15.30. Szkolenie Szczecin – instruktorzy Roman Torenc i Janusz Krupa, szkolenie Koszalin – Edward Kozłowski. Prowadzimy też zapisy non stop na kursy indywidualne z pełnym zapleczem materiałów szkoleniowych.

03gru/20

Nowy instruktor – Roman Torenc

Szalenie miło poinformować nam przyszłych kursantów o tym, że od 1 stycznia 2021r. do załogi Autostart dołączy znakomity instruktor Pan Roman Torenc. Pan Roman szkolił będzie osoby, które wybiorą Szczecin na miejsce docelowe zdania egzaminu. Zapraszamy na kursy również osoby z gminy Trzebiatów – będzie możliwość dojazdu i powrotu z instruktorem.

26paź/20

Nowy kurs.

Szanowni Państwo. W związku z obostrzeniami pandemii Covid oraz dbałością o zdrowie kursantów i wykładowcy do końca 2020 roku nie otwieramy kursu stacjonarnego. Proponujemy w zamian indywidualne, domowe kursy teoretyczne w domu. Posiadamy specjalną aplikację , w której znajdziecie najnowszy podręcznik, wykłady online, najnowszą bazę pytań i ćwiczeń, egzamin wewnętrzny oraz możliwość zadawania pytań związanych z ruchem drogowym. Posiadamy również w ofercie osobno książki i dostęp do nowej bazy pytań na poszczególne kategorie praw jazdy. Zapraszamy do naszego biura gdzie wyjaśnimy dokładnie sposób nauki i zdania egzaminu teoretycznego. Informujemy , że szkolenie praktyczne prowadzimy na bieżąco z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Serdecznie zapraszamy . Z nami prawo jazdy zrobicie w tych trudnych czasach szybko i skutecznie.

30lip/20

Nowy kurs stacjonarny – 04.09.2020r.

Stacjonarny kurs prawa jazdy zaczynamy spotkaniem organizacyjnym w dniu 04 września 2020 r. o godz. 16.30 w sali wykładowej nr 5 w Zespole Szkół przy ul.11 go Listopada 10. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc zapraszamy na wcześniejsze zapisy i uzupełnianie dokumentacji w naszym biurze przy ul. Ks. Ruta 3. Posiadamy najnowsze pojazdy szkoleniowe Toyota Yaris do szkolenia w Szczecinie oraz Citroen C3, na którym szkolimy w m. Koszalin.

Na życzenie przyszłego kursanta jest możliwość wykonania odpłatnie badań lekarskich na spotkaniu organizacyjnym.

Jednocześnie informujemy, że w okresie wakacyjnym prowadzimy nabór ciągły na indywidualne kursy wszystkich kategorii. Zapraszamy po informacje do naszego biura lub pod nr tel. 601 575 166.

22cze/20

Kurs wakacyjny- 02.07.2020r.

Zapraszamy na wakacyjny kurs prawa jazdy. Rozpoczynamy spotkaniem organizacyjnym w dniu 02 lipca 2020r. o godz.16.30 w sali nr 5 Zespołu Szkół przy ul.11 go Listopada 10. Z uwagi na ograniczona liczbę miejsc prosimy o zgłaszanie się do naszego biura celem wypełnienia dokumentów i zapisania na listę kursantów. Do wyboru szkolenie w Szczecinie lub Koszalinie.

12maj/20

Termin spotkania organizacyjnego -26.05.2020r

Zapraszamy 26.05.2020r. o godz.16.30 na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w sali nr 5 Zespołu Szkół przy ul. 11-go Listopada 10 . W związku z ograniczoną ilością miejsc prosimy o wcześniejszy kontakt z naszym biurem, gdzie zapiszecie się na kurs i uzyskacie dokładne informacje o nim. Na spotkaniu organizacyjnym będzie możliwość wykonania odpłatnie badania lekarskiego. Info – tel. 601575166, 503468925, 913843413.

17kw./20

Nowy kurs

Szanowni Państwo! Wszystkie chętne osoby na poszczególne rodzaje kursów prawa jazdy zapisujemy indywidualnie na bieżąco pod nr tel 601-575-166. Proszę się nie krępować i dzwonić. Udzielamy porad jak w tych trudnych czasach bezpiecznie i szybko zrobić kurs. Posiadamy możliwości i narzędzia nauki teorii bez wychodzenia z domu, podpowiemy jak przygotować się do egzaminu teoretycznego i w jaki sposób odbywa się u nas szkolenie praktyczne. W chwili gdy ośrodki egzaminujące rozpoczną pracę my ruszamy z zajęciami praktycznymi. Dbajcie o siebie i do zobaczenia na kursach.

13lut/20

Nowy kurs – 10.03.2020r.

10 marca 2020r. o godz.16.30 w Zespole Szkół w Gryficach przy ul. 11-go Listopada 10 zapraszamy na spotkanie organizacyjne nowego kursu stacjonarnego. Kursy indywidualne prowadzimy na bieżąco. Wszelkie informacje i załatwianie formalności związane z uczestnictwem w kursie można załatwić w naszym biurze przy ul. Ks. Ruta 3. Szkolenie kat. B prowadzimy zarówno w Szczecinie jak i Koszalinie. Serdecznie zapraszamy.

Na spotkaniu organizacyjnym jest możliwość wykonania odpłatnych badań lekarskich.